top of page

KEHUA STŘÍDAČE A BATERIE

Kehua_system.png
Kehua solar hybrid system.png

PROFESIONÁLNÍ FVE

Hledáte nejkvalitnější a nejlepší řešení v oblasti instalace hybridních fotovoltaických systémů?

Rádi Vám zde poskytneme informace, které Vám pomohou pochopit zásadní rozdíly v technologiích, které jsou dostupné na trhu pro domácí použití.

KEHUA hybridní střídač

Hybridní střídač 5 - 12 kW

Hlavním benefitem značky KEHUA vedle stejných funkcí jaké má značka SOFAR je maximalizování bezpečnosti provozu FVE systému ochranou AFCI (Arc Fault Circuit Interrupter), která zajišťuje autodiagnostiku chybovosti jakéhokoliv vodiče v rámci systému elektrárny a jeho okamžitého odpojení
v případně zaznamenání jiné než standardní frekvence či zkratu.


Certifikace zařízení, která jsou tomuto v komerční sféře konkurenční vypínají systém do 2,5 sekundy.
KEHUA disponuje certifikací vypnutí do 1 sekundy. Systém je tak jako jediný schopen detekovat problém ještě dříve, než ve skutečnosti nastane a předejít jakékoliv havárii či zahoření.

Baterie iStoragE B5-S2 + BMS

/   lithiové baterie 32 cel systém DC-DC

/   nabíjecí / vybíjecí proud 35 A / 4 kW

/   minimální skladba 5,12 kW na 1 BMS

/   maximální skladba do 40,48 kW na 1 BMS

/   1 střídač 2 sestavy baterií do 40 kW série

/   nad 40 kW zapojení dalších 120 kW paralelně

/   sériové zapojení jednotlivých modulů baterií

/   možnost přidání modulu bat. bez ztráty kdykoliv

/   záruka 10 let na baterie

/   záruka 8000 cyklů nabití / vybití

/   autodiagnostika ochrany baterií před poškozením

/   hlídání teploty baterií prevence požáru

/   rozsah pracovních teplot od -20 / 50 °C

/   dotačně podporované produkty

/   vhodné do interiéru budov

Kehua baterie 5 kW

KEHUA SYSTÉM  - BENEFITY TECHNOLOGIE

Značka KEHUA je dalším zcela plně profesionálním řešením, které vedle značky SOFAR přináší v oblasti fotovoltaiky další exklusivní benefity, které nenabízí žádné jiné zařízení na trhu v oblasti hybridních systémů.

Hlavním benefitem této technologie je maximalizování bezpečnosti provozu systému funkcí AFCI (Arc Fault Circuit Interrupter) která zajišťuje autodiagnostiku chybovosti jakéhokoliv vodiče v rámci systému elektrárny a jeho okamžitého odpojení v případně zaznamenání jiné než standardní frekvence či zkratu.


Certifikace zařízení, která jsou tomuto v komerční sféře konkurenční vypínají systém do 2,5 sekund, přičemž KEHUA disponuje certifikací vypnutí do 1 sekundy. Systém je tak jako jediný schopen detekovat problém ještě dříve, než ve skutečnosti nastane a předejít jakékoliv havárii či zahoření.


Dále je tento systém schopen jako jediný spouštět regeneraci solárních panelů proti stárnutí degradaci PID podle požadavku uživatele, což významným způsobem prodlužuje výkon a efektivitu všech instalovaných panelů.

Systém KEHUA jako jediný aplikuje předpovědi počasí v rámci monitoringu on-line s predikcí vývoje a nastavení systému jak pracovat s ukládanou energií do baterií a jejich stavem před případnými rizikovými faktory výpadků elektrické energie vlivem bouřky či dlouhodobé oblačnosti.
 

Systém KEHUA je považován za nejlepší a nejprofesionálnější řešení, ačkoliv značka jako taková v segmentu fotovoltaiky je v Evropě zcela nová. Firma se po dobu předchozích let věnovala pouze velkým technologickým řešením zcela na míru dané problematiky. Nyní však nabízí zcela převratné řešení i v oblasti domácí fotovoltaiky.

 

Na střídač a baterie je poskytována záruka 10 let. Společnost v době záruky i po záruce poskytuje servisní podporu.

KOMPLEXNÍ DOHLED NA VÝROBNU FOTOVOLTAIKY = VÍM
KOLIK ENERGIE VYUŽÍVÁM A POSÍLÁM DO SÍTĚ V PŘETOCÍCH

Komplexní data na
jednom místě

Veškeré data vývoj historie výroby každé elektrárny je zaznamenán v datovém centru, ke kterému lze přistoupit prostřednictvím mobilní aplikace a webového rozhraní.

 

Komplexní přehled výroby, nabíjení baterií až po detailní výpis skutečných událostí týkající se funkce celé domácnosti v rámci spotřeby a odběrů energie zasazený do přesných časových údajů.

t_5fed4907b440e.png
t_5fed4c4600f45.png

Komplexní vzdálená správa
instalovaných zařízení

Komplexní správa s možností nastavení veškerých provozních parametrů, módů provozu až po firmware update systému z hlediska jeho provozu a bezpečnosti.

Systém pomocí aplikace v mobilním telefonu či tabletu včetně PC webové aplikace umožňuje majiteli a správci systému spravovat celý systém na bázi denních režimů
s volbou a nastavením vyhovojící požadavkům či počasí.

bottom of page